MarkaÇalışmaları

Markanızı oluşturmak, sadece bir logo tasarlamak değildir. Şirketinizin müşterilere vaadinin özünü benimseyen görsel ve dokusal varlık portföyü oluşturmanız için çalışıyoruz.

İçerikPazarlama

İçerik stratejinizi planlıyor ve sizinle beraber, bloglar, whitepaperlar, e-kitaplar, infografikler, sosyal medya vb. için içerik (metin, görüntü,video,ses) üretiyoruz.

Sosyal MedyaYönetimi

Beraber, harika içerikler ürettik. Peki ya sonra? Tüm sosyal medya hesaplarınızı biz devralıyoruz. Blog yazılarından tutun da kurumsal videolarınıza kadar tüm içeriğinizi ilgili sosyal medya kanallarınızda düzenli olarak yayınlıyoruz.

Web Site Tasarımve Kodlama

İyi bir web sitesi sadece güzel bir tasarım ve fotoğraflardan ibaret değildir. Web siteniz aracılığıyla satış fırsatları oluşturmanız için görselleri ve metinleri çarpıcı tasarımlarla birleştiriyoruz.

Satış AraçlarıTasarımı ve Üretimi

Daha iyi satış araçları, daha iyi satış demektir. Sizin için, dijital içeriklerin yanı sıra broşürler, bilgi föyleri, sunumlar, doğrudan mail, haber bültenleri ve e-kitaplar tasarlıyor ve üretiyoruz.

OnlineReklamlar

Reklamınızı tasarlıyor, yayınlıyor (Google Adwords, Facebook, LinkedIn), yeniden hedeflemesini yapıyor, izliyor ve raporluyoruz. Kampanyanızdan maksimum faydayı sağlamanız adına, gerekirse landing sayfalarınızı da tasarlıyoruz.

Arama MotoruOptimizasyonu (SEO)

Arama motorlarında (Google, Bing vs) web sitenizin ilk sırada çıkması demek, potansiyel müşterilerin ilk size ulaşması demektir. SEO çalışmalarımızda sizin için şunları yapıyoruz: analizler, anahtar kelime araştırması, içerik ve meta veri optimizasyonu, yapılandırılmış veri biçimlendirme ve daha fazlası.

Kurumsal VideoÜretimi

Şirketinizi en iyi şekilde tanıtmak için ürün ve hizmetlerinizi anlatan videolar üretiyoruz. Prodüksiyon öncesi senaryo planlama, çekim dahil tüm prodüksiyon işlerinizi yapıyoruz.

E-MailPazarlama

Sizin için mail içeriği oluşturuyor, tasarımını yapıyor ve mümkün olan en yüksek okunma oranlarına ulaşacak şekilde gönderimini sağlıyoruz.