EN

Neler Yapıyoruz

Marka Çalışmaları

Marka oluşturmak yalnızca bir logo tasarlamaktan ibaret değildir. Bir marka; bir logodan veya bir renkten çok daha fazlasıdır. İnsanların işinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi nasıl hissettiği ve algıladığı markanızın gerçek anlamını oluşturur.

Z Takımı ile kendinize birlikte şirketinizin ilk izlenimi olan dinamik bir marka edinin. Markanızı stratejik olarak geliştirmek, rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlar ve sektörün size olan güvenilirliğini arttır. Markanız için gerekli olan; sadakat, tanınma ve mükemmellik unsurlarını bir tutarlılık düzeyi yaratarak, rakiplerinize karşı güzel bir başlangıç ​​yapmanız garantisiyle size sunuyoruz. Sektörünüzdeki tüketicileri neyin motive ettiğini titizlikle araştırmaya zaman ayırıyoruz. Yenilikçi, yaratıcı markanızla müşterilerinizi büyüleyeceğiz ve uzun süreli bir etki bırakacağınızdan eminiz. Her markanın kendi hikâyesi vardır. Z Takımı olarak; ömür boyu sürecek izlenimler bırakan markalar yaratmayı hedefliyoruz. Z Takımı; dijital pazarlama alanında sunduğu hizmetlerle müşterilerine ve çözüm ortaklarına başarılı projeler üretmektedir.

Size Özel Hazırlanan İçerikler

Araştırmalar Bu Video Türünün Daha Fazla B2B Satış İçin Anahtar Olduğunu Gösteriyor

B2B pazarlama alanında çalışan profesyoneller, cephaneliklerine video pazarlamayı da eklemeye başladılar. Google tarafından yapılan araştırma, B2B satın alma yapan kişilerin %70’inin satın alma sürecinde en az bir video izlediğini söylüyor. Blog'un devamına bio'daki linkten ulaşabilirsiniz.

Hemen İncele

Dijital Pazarlamayı Kullanarak Marka Bilinirliğinizi Nasıl Arttırabilirsiniz?

Z Takımı olarak "Dijital Pazarlamayı Kullanarak Marka Bilinirliğinizi Nasıl Arttırırsınız?" sorusunu sizler için yanıtladık.

Hemen İncele

Potansiyelinin farkına var! Daha fazlası varken daha azıyla yetinme.
Markanızın görünürlüğünü ve satışınızı maksimum seviyeye çıkartmak, yalnızca bir tık uzağınızda.

DAHA FAZLA SATIŞ YAPABİLMEK İÇİN HEMEN TEKLİF AL!

Size daha iyi hizmet sunmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha Fazla Bilgi ×