EN

Z Takımı Sektörler

Alt Başlıklar

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Firmaları Neden Dijital Pazarlamaya Yatırım Yapmalıdır?

Günümüzde tüm sektörlerde olduğu gibi insan kaynakları sektöründe faaliyet gösteren firmalar da dijital pazarlama kanallarının imkânlarından faydalanmalıdır. İşletmeler sektörde yer alan rakipleri arasından ürünleri ve müşteri deneyimi aracılığıyla sıyrılmalı ve her zaman adından söz edilen bir marka olarak öne çıkmalıdır.

İnsan kaynakları alanında hizmet veren ve dünya çapında bir tanınırlığı bulunan tüm havayolu firmaları tanıtım ve reklam için ciddi anlamda bütçeler ayırmaktadır. Zirvede kalmak için bu firmalar sürekli olarak gelişmeler doğrultusunda ürün ve hizmet çeşitliliklerini yenilemek, trendler doğrultusunda gelişmeleri kamuoyu ile paylaşmak durumundadır.

İnsan kaynakları sektörü, dinamik bir sektördür ve bu sektörün sosyal ve teknik gelişmelere ayak uydurması gerekir.

Dijital pazarlamaya yatırım yaparsanız havacılık alanında hizmet veren havayolu firmanızda ne gibi değişiklikler olacak?

1) Dijital mecralara reklam verdiğiniz takdirde kampanya performansınızı kolayca ölçebilir, gerçek zamanlı olarak reklamlarınızın verimliliğini takip edebilirsiniz.

2) Dijital pazarlama faaliyetlerinin en önemli ayaklarından olan arama motoru pazarlaması (SEM) ve arama motoru optimizasyonu (SEO) aracılığıyla ürününüzü arayan kişinin hedefli pazarlama ve yeniden pazarlama ile ürününüz ile doğrudan bir hedef kitle belirleyebilirsiniz. Böylece ürününüzü yalnızca o kitlenin karşısına direkt olarak çıkarabilirsiniz. Bu sayede geleneksel reklamlarda olduğu gibi reklamlar için gereksiz paralar harcamadan, hedefli ve ölçülebilir bir pazarlama çalışması yapabilirsiniz.

3) Dijital ortamdaki gücünüzü temsil eden web sitenizi baştan aşağıya yenileriz ve bunun sonucunda sizden hizmet almak isteyen tüm müşterilerinize başarılı bir kullanıcı deneyimi yaşatırsınız.

4) Marka çalışmalarımız sayesinde insan kaynakları firmanızın havacılık sektöründe bir marka haline gelmesi ve bilinirliğinin artması konusunda kısa zamanda sizin bile şaşıracağınız bir değişime şahit olabilirsiniz.

5) Sosyal medya yönetimimiz ile birlikte kurumunuzun dijital ortamda sahip olduğu hesapların etkileşimi artar.

6) Yaptığımız SEO çalışmaları ve orijinal web sitesi tasarımı aracılığıyla istediğiniz kelimelerde arama motoru sonuçlarında ilk sayfada hatta ilk sıralarda yer alır ve insan kaynakları sektöründe her zaman kendinden söz ettiren kurum olabilirsiniz.

İnsan kaynakları sektöründe sizi zirveye çıkartacak birçok hizmetimiz mevcut; sosyal medya yönetimi, web sitesi tasarım ve kodlama, marka çalışmaları, içerik pazarlama, satış araçları tasarımı ve üretimi, arama motoru optimizasyonu (SEO), kurumsal video üretimi, e-mail pazarlama, webinar yönetimi, online reklamlar. Doğru bir pazarlama stratejisi ile hedef kitlenizi büyütmeniz ve insan kaynakları sektöründe bir marka haline gelmeniz hayal değil!

Size Özel Hazırlanan İçerikler

İçerik Pazarlamada En İyi Örnekler

İçerik pazarlamanın en iyi örneklerini paylaştığımız blog yazımızı keyifle okumanızı dileriz.

Hemen İncele

Dijital Pazarlamayı Kullanarak Marka Bilinirliğinizi Nasıl Arttırabilirsiniz?

Z Takımı olarak "Dijital Pazarlamayı Kullanarak Marka Bilinirliğinizi Nasıl Arttırırsınız?" sorusunu sizler için yanıtladık.

Hemen İncele

Potansiyelinin farkına var! Daha fazlası varken daha azıyla yetinme.
Markanızın görünürlüğünü ve satışınızı maksimum seviyeye çıkartmak, yalnızca bir tık uzağınızda.

DAHA FAZLA SATIŞ YAPABİLMEK İÇİN HEMEN TEKLİF AL!

Size daha iyi hizmet sunmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha Fazla Bilgi ×